אודות 'טבע הבשור'
המשק האורגני

'טבע הבשור' שבמושב עין הבשור הוא המשק האורגני שלנו - משפחת עוזיהו, מחלוצי החקלאות האורגנית בישראל. אבי המשפחה, אמנון, החל לעסוק בגידול ירקות אורגניים לפני כשלושים שנה, מתוך אמונה בערכים הקושרים בין כבוד לבני אדם, בריאותם והסביבה בה הם חיים.

המשק האורגני משתרע על פני 200 דונם של ערוגות, בתי רשת וחממות המצמיחות מגוון גדול של ירקות ועשבי תבלין אורגניים עזי-טעם, יפים ונקיים מרעלים. את המשק מנהל היום רועי, בנם של אמנון ולאה, שחי עם משפחתו במושב.

כחלק מדור החלוצים של החקלאות האורגנית בארץ, אנחנו בעלי מקצוע עתירי ניסיון שמכירים את שיטות הגידול לעומקן. המשק מחויב לדרישות התקן האורגני העולמי של IFOAM, מפוקח על ידי אגריאור וחבר בארגון לחקלאות אורגנית בישראל.

תוצרת אורגנית איכותית ומגוונת

בנוסף למגוון עונתי גדול מאוד של ירקות, פירות ועשבי תבלין אורגניים, אנחנו מוכרים גם מוצרים אורגניים רבים בחנות המקוונת שלנו. ב'טבע הבשור' תוכלו למצוא, בין היתר: לחם, ביצים, דגנים וקטניות, פירות יבשים, ממרחים, משקאות, חליטות ואפילו מוצרי היגיינה אקולוגיים. כל הספקים עומדים גם הם בתקנים האורגניים המחמירים.

שיטת המשק הייחודית

המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו תוצרת אורגנית איכותית כמה שיותר טרייה ובריאה עד דלת הבית בקלות ובמהירות. הדרך לזה פשוטה יותר ממה שנדמה. אנחנו עושים הכל עבור הלקוח: שותלים וזורעים, מגדלים, קוטפים, אורזים וגם מביאים את המשלוח עד דלת בית. והלקוחות? רק צריכים להזמין.
בכך חוסכים את פערי התיווך כדי לשמור על מחירים הוגנים ונגישים לכל משפחה. אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת צריכים להיות מסוגלים לצרוך אורגני – למען בריאותם ולטובת הסביבה וכדור הארץ.